Autoservis

Poskytujeme opravy vozidel všech značek. Kompletní mechanické práce, výměna olejů a ostatních provozních kapalin, brzd, částí podvozku a další. Příprava a zajištění STK+ME. Během servisu a opravy s Vámi osobně konzultujeme průběh celého procesu. Možnost koupě jak originálních, tak dostupnějších dílů z druhovýroby. Vyřešíme za Vás pojistnou událost, poskytneme odtahovou službu a nabídneme Vám náhradní vozidlo v případě potřeby. Nově nabízíme možnost také Detailing v podobě parního mytí a čištění interiéru a exteriéru vozů, leštění a oprava laku, tepování sedaček a interiéru. Na stránkách  Pit Stop Garage nabízíme další údržbové služby automatických převodovek, motoru, DPF filtrů a klimatizačních systémů.  
Nabízíme: 
 1. Kompletní mechanické práce
 2. Kontrola a výměna provozních kapalin
 3. Výměna brzd, tlumičů, odpružení, usazení podvozku a další
 4. Příprava a zajištění STK+ME
 5. Konzultace během celého procesu
 6. Řešení pojistných událostí
 7. Odtahová služba
 8. Možnost zapůjčení náhradního vozidla

Pneuservis

Náš pneuservis Vám nabízí možnost:
 • Přezutí 
 • Montáže a demontáže
 • Vyvážení kol
 • Uskladnění pneu 
 • Opravy pneu 
 • Zprostředkování prodeje 
 • Konzultace
To vše u plechových i ALU disků pro osobní vozidla.

K dispozici máme moderní přístroje na přezouvání a vyvážení kol. 

3D Geometrie

Nabízíme možnost seřízení náprav u osobních a užitkových automobilů pomocí moderní 3D geometrie. Seřízení geometrie je zásadní pro celkovou stabilitu automobilu při jízdě. Správné seřízení náprav, sbíhavosti a rozbíhavosti kol,  zvyšuje životnost pneumatik, zlepšuje komfort a tím celkový požitek z jízdy a zvyšuje bezpečnosti provozu Vašeho vozu. Seřízení geometrie doporučujeme minimálně při každé výměně letních a zimních pneumatik. 

  

Diagnóza geometrie - seřízení náprav 

Diagnostika PC

Nabízíme odbornou diagnostiku řídících elektronických systémů osobních a užitkových vozů všech značek. Moderní diagnostika rychle a spolehlivě detekuje chybu v systému a tak napomáhá k rychlé a precizní opravě.Tím se snižuje nebezpečí opakovaných oprav. Možnost odstranění indikátorů chyb na přístrojové desce a dalších chyb řídících jednotek automobilu.